Red Bull Paper Wings Qualifying Vilnius

„Red Bull Paper Wings“ – tai studentams skirtos, bet visiems „prijaučiantiems“ atviros popierinių lėktuvėlių varžybos, rengiamos visame pasaulyje. Tarp daugiau nei 80 tarptautiniame čempionate dalyvaujančių šalių plazda ir Lietuvos vėliava.

Vienas iš kvalifikacijos etapų vyks ir Vilniuje, kovo 26 d. Susitiksime VU Sveikatos ir sporto centro mėlynojoje salėje, Saulėtekio al. 26. nuo 13 val. Čia pat vėliau vakare įvyks ir šalies finalas.

Popierinių lėktuvėlių pilotai tiek nacionalinių kvalifikacijų metu, tiek pasaulio čempionate kaunasi trijose rungtyse – ilgiausio laiko ore, didžiausio nuotolio bei figūrinio skraidymo. Trys geriausi pilotai, iš kiekvienos rungties po vieną, keliauja į kitą etapą – pasaulio čempionatą.

Pirmoji ir bene svarbiausia sąlyga norintiems dalyvauti – ypatinga išmonė lankstant aukštojo pilotažo aerodinaminius stebuklus. Norint būti išties geriausiu, reikės įveikti tokius pasaulio rekordus: ilgiausias išbuvimas ore – 29,2 s, didžiausias nuotolis – 69,14 metro. Tai daugiau, nei broliai Wrightai įveikė pirmuoju skrydžiu žmonijos istorijoje.

Pirmasis čempionatas buvo surengtas prieš devynerius metus, Lietuvoje šis projektas startavo 2009 m., grįžo 2012 m., o šiemet ir vėl pats laikas išbandyti savo aerodinaminius įgūdžius.

Šių metų šalių finalininkai gegužės 8-9 dienomis popierinius sparnus surems „Hangar-7“ angare Zalcburge, Austrijoje.

Nori dalyvauti? Registruokis šiame puslapyje arba renginio vietoje.

Toliau belieka išskleisti sparnus!