Saulėtekio bibliotekoje sutiktas „radistas“ Rolandas Mackevičius neatrodė nusiteikęs skaityti knygas. Anaiptol – jis miklino rankas lankstydamas popierinius lėktuvėlius, laidydamas juos bibliotekos erdvėse ir matuodamas savo pasiekimus metru bei chronometru.

Priremtas prie sienos R. Mackevičius prisipažino, kad įtemptai ruošiasi tarptautiniam popierinių lėktuvėlių čempionatui „Red Bull Paper Wings“. Tiesa, radijo ir televizijos laidų vedėjas atrankinėse čempionato varžybose Kaune (kovo 25 d.) ir Vilniuje (kovo 26 d.) ne konkuruos su kitais pilotais, bet veiks tai, ką moka geriausiai – diriguos paradui.

Primename, kad „Red Bull Paper Wings“ – tai studentams skirtos, bet visiems „prijaučiantiems“ atviros popierinių lėktuvėlių varžybos, organizuojamos visame pasaulyje. Paskutinis „Red Bull Paper Wings“ etapas – Austrijoje gegužės 8-9 dienomis vyksiantis pasaulio finalas, į kurį atstovauti šaliai keliaus ir geriausi Lietuvos pilotai.

Dar yra laiko pasitreniruoti tiek lėktuvėlių lankstyme, tiek jų leidime, o patirties jau turintis R. Mackevičius žadėjo pakonsultuoti visus, užsiregistravusius į atrankines varžybas iš anksto. Tai padaryti reikia čia pat, šiame puslapyje!